AUTÍČKA S MOTOREM
Skvělá hračka pro Vaše děti.
Elektrické autíčko je snem každého malého kluka.

Protože myslíme i na Vaše ratolesti, připravili jsme v sekci hraček speciální oddělení Autíčka s motorem. Autíčka jsou poháněné elektromotorem, který je dobíjen baterií. Jde o repliky opravdových aut nabízené v mnoha modelech a barvách. Pro kluka třeba černou Audi a pro holčičku růžové BMW.

Jak funguje jízda v elektrickém autíčku?
Otočením vypínače zprovozníte chod elektrického autíčka. Jízda pak probíhá sešlápnutím pedálu plynu. Bezpečně zastavíte pouhým sundáním nohy z plynu. Pro děti, které ještě nezvládnou plně ovládat řízení autíčka, nabízí výrobce funkci dálkového ovládání. Rodiče mohou pohodlně ovládat autíčko sami.

Proč si pořídit šlapací autíčko od Kraspol.com?
Náš internetový obchod Kraspol.com nabízí řadu autíček s mnoha různými funkcemi a technickými parametry. Víme, že každé dítě je jiné, proto u nás lze zakoupit autíčko vhodné právě pro Vás. Vybírejte z dostupných rozměrů a velikosti autíček. Ptejte se na technické parametry. Oceníte také doplňkové funkce, jako např. USB připojení pro MP3, svítící a zvukové kontrolky a zvláště pak bezpečnostní pásy na sedadle.

Chtějte rovněž kompletní návod pro sestavu i používání v češtině, který jsme pro Vás jako jediná firma na českém trhu připravili!

Kraspol.com, to nejsou pouze AUTÍČKA
U nás si můžete mimo bezpečných dětských autosedaček, také koupit vybavení na airsoft, hračky, kočárky, Rehabilitační vybavení, vybavení pro fittness, sluneční brýle, šperky, masážní lehátka, trampolíny nebo antik nábytek.
Nakupujte kvalitní zboží pohodlně ze svého domova v internetovém obchodě Kraspol.com

Potřebujete pomoci?

Do kolonky napište
své telefonní číslo.
 Zavoláme Vám zpět.